Студентська рада філологічного факультету

Студентська рада факультету — це колектив студентів, які відповідальні за якість вашого студентського життя; це люди, які вирішують питання стосовно навчального процесу, прагнуть його вдосконалення, організовують цікаве позанавчальне життя (дозвілля, подорожі, спортивні заходи, відпочинок та ін.). На всіх рівнях між студентами та адміністрацією встановлюються ділові та конструктивні стосунки, засновані на взаєморозумінні та співпраці. Студентська рада філологічного є невід‘ємною частинкою єдиного Каразінського, тому з відповідальністю ставиться до своєї діяльности та прийняття рішень. Члени Студентської ради входять до складу трудових колективів і Вченої ради на рівні факультету, інституту чи університету, також педагогічної ради. 

Нашу студраду становлять студентський декан, його заступник, секретар, а також чотири її розгалуження: інстаграм-, телеграм-, тікток- та івент-відділи, на чолі кожного з яких стоїть керівник, що має свою робочу команду студентів. Кожен відділ — унікальна спільнота з унікальною місією, завдяки діяльності в якій студенти мають можливість набути унікальний досвід і проявити свій креатив. 

У Студентській раді можна розвинути професійні навички, навчитися самостійно забезпечувати громадський порядок і навіть вести ділові переговори. Важливим фактом є те, що за активну діяльність у Студентській раді факультету студенти бюджетної форми навчання мають можливість отримувати додаткові бали, які  точно допоможуть піднятися вище в рейтингових списках і наблизитися до завітної стипендії. 

Наша студрада — єдина спільнота та родина, в якій кожен знайде підтримку, відгук на свої пропозиції та думки, справжніх друзів і колег. Ми об’єднані спільною метою: зростання соціальної активності студентів і допомога їм, урізноманітнення студентського життя, поліпшення навчального процесу, в результаті чого — підвищення якости знань, розвиток факультету та університету в цілому. Прагнемо покращуватися й удосконалювати факультет і Каразінський разом із вами — нашими студентами-філфаківцями!

  • ХТО МОЖЕ ПРИЄДНАТИСЯ ДО СТУДРАДИ ФІЛОЛОГІЧНОГО?

    Приєднатися до Студентської ради філологічного факультету можуть всі охочі студенти денної бюджетної/контрактної форми навчання будь-якого курсу бакалаврату/магістратури.

     
ЩО ТРЕБА, АБИ СТАТИ ЧЛЕНОМ СТУДРАДИ?

Одне лишень бажання, яке втілює прагнення до саморозвитку, покращення факультету та студентського життя! Вступ до студради не вимагає укладання певних договорів, заповнення анкет, обов’язкової наявности конкретних навичок тощо, а приєднатися можна абсолютно будь-коли.

 
ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ДО КОМАНДИ?

Просто зв’яжіться зі студентським деканом (заступником або секретарем) філологічного факультету та повідомте про своє бажання. Якщо маєте якісь сумніви чи питання, то дізнатися все, що вас цікавить, зможете в голови чи інших членів студради.

 

 

Секретарка студентської ради філологічного факультету

Голова студентської ради філологічного факультету

Заступник голови студентської ради філологічного факультету

Сукова Дар'я

Донець Карина

Яковлєв Ярослав

Секретар — людина, суть діяльности якої полягає в роботі з документацією Студентської ради факультету. Це ніби студентський літописець, адже основний обов'язок студента на посаді секретаря — фіксувати хід і результати проведення засідань і зборів студради, складаючи протоколи. Від людини, яка вирішила обійняти цю посаду, секретарство буде вимагати відповідальности, пильности, вміння зосереджувати увагу та виокремлювати найважливіше, писати чітко та коротко. Окрім суто секретарських справ, людина на цій посаді бере активну участь у загальній діяльності факультету разом із головою студради філологічного та заступником. Також має можливість вести активну діяльність у відділах студради та бути членом будь-якої іншої студентської організації на факультетському та/або університетському рівнях/і із власної волі. Досвід, який ви набудете, перебуваючи на посаді секретаря, неодмінно буде корисним для філолога як фахівця, а також може стати в нагоді при майбутньому працевлаштуванні. Будучи секретарем, ви навчитесь працювати з документами, писати діловою мовою, розвинете вміння концентрації, почуття відповідальности, навички командної роботи та покращите свій менеджмент.

 

 

 

 

 

 

Голова Студентської ради факультету — людина, яка є провідником між студентами й адміністрацією та вашим помічником у розв’язанні будь-яких питань стосовно навчального процесу. Основною роботою студдекана є захист прав та інтересів студентів, організація заходів і проєктів для студентського дозвілля та розвитку. Насамперед голова виконує важливу роль у вдосконаленні роботи факультету, адже виступає голосом студентства, озвучуючи його пропозиції, претензії та/або побажання на конференціях факультетського, університетського рівнів і не тільки.  Посада студентського декана вимагає передусім щирої зацікавленности в активній і відповідальній роботі задля розвитку факультету та покращення студентського життя. Досвід, набутий студентом на посаді голови Студентської ради факультету, включає розвиток лідерських якостей, уміння керувати робочим колективом і процесом, розробка вдалої методики власного та командного планування з легким досяганням поставлених цілей, особистісний і професійний розвиток.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови студентського самоврядування — це її права рука, оскільки головною його метою є підтримка голови у вирішенні різних питань, пов'язаних із навчанням, дозвіллям і захистом прав студентства; а в команді Студентської ради заступник — це людина, яка виконує місію пожежного, обов’язково допомагаючи всім, хто цього потребує. 

Заступник студентського декана має бути не лише представником інтересів студентів, але й активним учасником робочого процесу студради, який відіграє важливу роль у підтримці та розвитку студентського життя на факультеті. Основні обов'язки заступника включають участь у засіданнях Студентської ради, допомогу в розробці та впровадженні проєктів для покращення студентського середовища, а також взаємодію з адміністрацією факультету. Зокрема, заступник сприяє взаємодії з іншими членами студради та студентського колективу філологічного, спрямовуючи свою енергію на зміцнення командної співпраці та реалізацію спільних ініціатив. Виступає заступник і в ролі співорганізатора студентських заходів, де його завдання полягає у створенні дружньої атмосфери для всіх студентів. 

Досвід роботи на посаді заступника студентського декана зміцнює лідерські навички, розвиває вміння співпрацювати в команді та приймати стратегічні рішення. Ця посада є чудовою можливістю виявити свою ініціативність, відданість та ефективність у вирішенні актуальних питань, що стосуються студентської спільноти філологічного факультету.

Наші відділи

Event-відділ


Симоненко Марія

     

Event-відділ — це креативний центр, який створює незабутні враження для каразінців. Головне завдання команди цього відділу — урізноманітнення студентського життя у спосіб проведення захопливих подій на факультетському та/або університетському рівнях/і, спрямованих як на професійний та особистісний розвиток, так і на розваги. Наприклад, серед проєктів івент-відділу можемо згадати літературні вечори, розмовні клуби, кінопокази, вечори ігор, заходи для першокурсників, зокрема квести, традиційний таємний Санта та багато інших. Діяльність в івент-відділі студради філологічного гарантує вам цікаво та з користю провести час, нові знайомства з ініціативними людьми та лідерами думок, покращення soft-skills і навичок тайм-менеджменту. Зокрема, ви неодмінно набудете цінного досвіду організації різноманітних заходів і подій, який у свою чергу може стати в нагоді в майбутній діяльності, а розкрити ваш потенціал на повну допоможе комунікація з іншими студентами. Бадьорий колектив івент-відділу створює атмосферу, де кожен може продемонструвати свої організаторські та лідерські вміння й реалізувати разом із командою безліч ідей.

Instagram-відділ


Плетньов Даніїл

     

Інстаграм-акаунт філологічного існує більше 8-ми років, за які було зроблено понад чотириста постів, тисячі сторис, а в 2023-му році відбулася перша пряма трансляція на брифінгу зі Студентською радою факультету. Робота в інстаграм-відділі точно буде корисною, адже, по-перше, в нашому колективі ви отримаєте можливість засвоїти навички володіння програмами Canva та Photoshop; по-друге, навчитеся писати привабливі тексти до постів; по-третє, у вас будуть реальні кейси, які ви зможете презентувати в подальшому працевлаштуванні в професійному напрямку чи за потреби наявности вмінь створення контенту. Деякі студенти, починаючи роботу в інстаграм-відділі, засвоюють навички дизайну та відеомонтажу з самого нуля, а керівник відділу всебічно підтримує їх у цій справі. Інстаграм-відділ філологічного — це не тільки про дизайн чи копірайтинг, а й про обмін досвідом і вдосконалення власних ідей у жвавому та неймовірно творчому колективі. Завдяки діяльності тут ви отримаєте неосяжний запас досвіду, який неодмінно стане в нагоді в подальшому кар’єрному розвитку студента.

Telegram-відділ


Воскобойник Юлія

     

Телеграм-відділ — ініціативний колектив, що займається веденням телеграм-каналу філологічного, місія якого полягає в тому, щоб робити студентське життя веселішим, легшим і продуктивнішим. Окрім розважального контенту в каналі ми також ділимося корисними порадами для ефективного навчання, запрошеннями на різноманітні конференції та заходи, що проходять як на нашому факультеті, так і в університеті загалом, пропонуємо різноманітні інтерактиви та цікаві можливості для розвитку у сфері філології. Беручи активну участь у роботі телеграм-відділу, ви зможете покращити свої комунікаційні, лінгвістичні та копірайтерські навички, зокрема, створюючи контент, розвинете дизайнерські вміння. Діяльність у творчій і цікавій спільноті телеграм-відділу Студентської ради філологічного подарує вам не тільки веселі спогади та друзів, а й нові знання та безсумнівно цінний досвід, який стане вам у нагоді як фахівцю.

ТікТок-відділ


Бардюк Андріана

     

Тікток-відділ — творча та натхненна команда, у якій кожен має можливість презентувати себе, втілювати унікальні ідеї та створювати тренди, покращувати навички монтажу, роботи з контентом та авдиторією. У колі креативних студентів ви зможете вільно ділитися знаннями та ідеями з однодумцями-колегами, трохи відволікаючись від рутинности, а також гарантовано підвищите впевненість у собі! Та наш ТікТок не лише про розваги, адже також ми публікуємо освітній контент, знімаючи відео-уроки на мово- та літературознавчу тематики, які можуть стати в нагоді як здобувачам освіти, так і будь-якій людині, яка прагне до знань. Робота в тікток-відділі вимагає креативности, та головне — бажання стати обличчям факультету, створювати контент і пробувати нове.

       

 

Наші соцмережі
 
 Як із нами зв'язуватися?