Відділ міжнародних програм та академічної мобільності Управління міжнародних відносин нагадує про низку відкритих науково-дослідних та грантових можливостей за посиланням: Міжнародні конкурси!

Пропонуємо Вашій увазі актуальні оновлення до переліку відкритих конкурсів.

Для всіх категорій учасників
Без галузевих обмежень:

1. Конкурс стипендій для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі в літніх школах у 2021/2022 навчальному році. Тривалість: 10 місяців – для студентів, 11 місяців – для аспірантів, 5 місяців – для дослідників.
Дедлайн: 01 квітня 2021 року

2. Стипендії за програмою ЄС Erasmus+ на навчання та стажування в Університеті Міню (Португалія). Тривалість: для студентів та аспірантів – 4 місяці, для викладачів та співробітників – 5 днів перебування та 2 дні на переїзд.
Дедлайн: 12 березня 2021 року

3. Щорічні конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування та проведення досліджень на 2022-2023 академічний рік для українських науковців, викладачів, спеціалістів, студентів та випускників ЗВО.
Дедлайни: залежать від обраної програми

Для науковців, аспірантів, випускників
Екологія та суміжні дисципліни:

4. Конкурс стипендій від Німецького Федерального Фонду Охорони Навколишнього Середовища для участі у фаховому стажуванні у Німеччині. Тривалість стажування: 6-12 місяців.
Дедлайн: 05 березня 2021 року.

Для студентів
Без галузевих обмежень:

5. Програма обміну Global UGRAD (Global Undergraduate Exchange Program) для навчання протягом одного семестру без отримання ступеня в університетах Сполучених Штатах Америки за будь-якими спеціальностями.
Дедлайн: 15 березня 2021 року.

Гуманітарні та соціальні науки, міжнародні відносини, европейські студії:

6. Відбір на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), оголошений Представництвом Європейського Союзу в Україні. У 2021 році заплановано 12 навчальних онлайн-модулів у період з березня по червень 2021 року.
Дедлайн: 01 березня 2021 року.

Слідкувати за появою актуальних конкурсів та проєктів для розвитку міжнародної співпраці можливо:

 

У зв`язку з карантином отримати консультацію щодо питань міжнародного співробітництва можливо онлайн у вищезазначених ресурсах, а також за електронною поштою e.kurtasova@karazin.ua, або за адресою відділу міжнародних програм та академічної мобільності int.dep@karazin.ua.

Запрошуємо підписуватись на розсилку дайджестів міжнародних конкурсів: Підписатись