Студентське самоврядування

Шановні студенти та абітурієнти філологічного факультету !

Насамперед, я висловлюю подяку активним студентам нашої філологічної родини, які завжди готові допомогти та зробити студентське життя більш яскравим!

Філологічний факультет - це велика родина, де всі залюбки допоможуть у складну годинну. Люди, які працюють та навчаються на нашому факультеті завжди надають сильну підтримку і створють затишну атмосферу!

Студенти філологічного факультету, ви - неймовірні. Ви даруєте натхнення та мотивуєти йти вперед, до перемог! Дякую вам за це! Ви - це розум, краса та натхнення!

Студентський декан,
Чечньова Олена

Склад Студентської ради філологічного факультету
(2019-2020 навчальний рік)

Чечньова Олена
(група ЛЖ-21)
Студентський декан
Богдан Руслана
(група ЛЖ-21)
Заступник студентського декана
Лютенко Валерія
(група ЛЖ-21)
Секретар
Тільна Єлизавета
(група ЛЖ-21)
Голова SMM відділу

Студентське життя на філологічному факультеті вирує! Усі комісії поєднуються у гармонічній співпраці, даючи можливість кожному студенту реалізувати свої власні проекти. Органи студентського самоврядування філологічного факультету невпинно працюють для забезпечення повноцінного студентського життя, для створення робочої атмосфери на факультеті, а також підтримки теплих та дружніх взаємин з іншими факультетами. Постійно йде робота за такими напрямками: навчальний, інформаційний, культурно-масовий, благодійна діяльність.

Навчальний няпрямок

Студентською радою філологічного факультету кожного семестру проводиться моніторинг якості викладання з метою поліпшення навчального процесу, де кожний студент може анонімно розповісти про свій погляд на викладання, надати свої рекомендації щодо його поліпшення. Адміністрація завжди радо дослухається до раціональних зауважень та пропозицій студентів.

Інформаційний няпрямок

Головне завдання – поінформування студентів та залучення їх до активної участі у житті університету. Одним з головних здобутків розвитку цього напрямку є створення ресурсу UNK – Блог студентів Каразіна. Це студентське телебачення, яке активно висвітлює життя нашого університету та міста. Звичайно, багато студентів спеціальності «Журналістика» змогли застосувати та розвинути свої навички на базі UNK.

Благодійна діяльність

Студенти філологічного факультету – активні учасники всеуніверситетської благодійної комісії, яка постійно організовує збирання коштів та виїзди до дитячих будинків, зустрічі з ветеранами, допомогу біженцям.

Студентська рада філологічного факультету міцно тримає руку на пульсі життя Каразінського університету. Органи студентського самоврядування факультету співпрацюють з Центром міжнародної освіти, а також із Центром працевлаштування університету. Така співпраця дозволяє філфаківцям брати участь у міжнародних освітніх програмах для студентів. Таким чином, студенти філологічного мають змогу реалізувати себе у науковій та творчій діяльності факультету. Ми намагаємося зробити життя наших студентів максимально цікавим та різноманітним. Долучайся і ти!

Культурно-масовий няпрямок

Студенти філологічного факультету є головними конкурентами у боротьбі за перемогу в таких університетських конкурсах талантів, як «Alma Mater», «Красуня університету», «Містер університет», «KARAZINA KARAOKE KINGZ», де вони неодноразово здобували перемогу. Знайти себе на нашому факультеті можуть не лише студенти, обдаровані вокальними та хореографічними здібностями, фотографи та художники, а й гумористи – на таких студентів чекає факультетська команда КВК, яка кожного семестру має змогу позмагатися з іншими факультетами за «Кубок Студради». Кожного місяця для всіх студентів нашого університету готуються кінопокази та поетичні вечори. Також Студентська рада філологічного факультету постійно виступає з ініціативою організації нових заходів. Серед найуспішніших, авторами якого були філфаківці, – акція «Одна студентська родина», спрямована на об’єднання та зміцнення відносин між мешканцями різних регіонів України. Студентами філологічного підтримуються багаторічні традиції святкування Дня факультету. Щовесни, це яскраве шоу біля головного корпусу університету, а також незабутнє святкування у великій актовій залі університету.